Život Plus, z.ú.

Život Plus, z.ú., poskytuje sociální služby v ČR již více než 25 let. Zaměřuje se především na poskytování sociální služby tísňová péče, kterou poskytuje po celé republice. Dále pro své členy připravuje aktivizační projekty (seniorská pěší a autobusová turistika a vzdělávání seniorů formou přednášek nebo výuky).

Kromě poskytování tísňové péče organizace dále pomáhá svým uživatelům i při prosazování práv, návazných služeb, při jednání s úřady, při zajišťování případných sociálních dávek (příspěvek na péči, mobilitu…) a dle možností i při zajištění pomoci spojené s domácností a zdravím. Uživatelům služby dokáže organizace zabezpečit v době nepřítomnosti jejich domov (např. z důvodu hospitalizace) a zajistit, dle naší možnosti, následnou péči o domácí mazlíčky. V případě zájmu Vás navštívíme a bezplatně provedeme ukázku služby přímo ve vašem bytě. Služby jsou poskytovány po celé republice. Mezi města, která naše služby podporují, patří např. Kutná Hora, Zruč nad Sázavou, Kolín, Český Brod, Tábor, Praha a mnoho dalších měst a obcí. O tom, že je služba určena pro širokou veřejnost svědčí i skutečnost, že nejstarší uživatelce je 98 let a nejmladší 36 let. Průměrný věk uživatelů je 82 let.

Více informací na tel: 327 532 900, webu https://www.zivotplus.cz/ nebo na našich facebookových stránkách Tísňová péče Život Plus, z. ú.


Poslední aktualizace: 17. březen 2021 11:19